Zyrtare/ Lefter Zhidro deklarohet i ekzekutuar nga policia

18:27 24/09/20201min147
thumbnail_lajmi fundit PUSULLA

Policia ka konfirmuar lajmin e elemininit të Lefter Zhidros, që i bëri sfidë për afro 5 orë policisë në Elbasan.

Policia bën të ditur se Zhidro ka humbur jetën gjatë ndërhyrjes së forcave Renea, duke i dhënë fund edhe kësaj ngjarje që terrorizoi qytetin.

Gjithçka nisi gjatë një konflikti me ish-bashkëshorten dhe vajzën e tij.
Zhidro qëlloi me armë ndaj policisë ku la të plagosur edhe dy të rinj kalimtarë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *