Zbulohet lëvizja e rëndësishme e Lulzim Bashës

15:18 24/05/20211min154
lulzim-basha

kKryedemokrati Lulzim Basha nis fushatën për zgjedhjet në PD.  Kryetari i Degës së Partisë Demokratike në Berat, Gazment Azizi, u shpreh se fushata do të nisë sot në orën 18:00, në Pallatin e Kulturës ‘Margarita Tutulani’, ku do të marrin pjesë anëtarë dhe .l

\]simpatizantë të PD-së në qarkun e Beratit.

 

Postimi i plotë:

Të nderuar anëtar dhe simpatizantë të Partisë Demokratike,në kuadër të procesit për zgjedhjen e kryetarit të PDSH-së sot, ditën e henë,në orën 18:00 në Pallatin e Kulturës Margarita Tutulani do të zhvillohet një bashkëbisedim me z.Lulzim Basha.

Partia Demokratike është e vetmja shpresë për Shqipërinë dhe shqiptarët.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto