Zbardhet dëshmia e infermieres që i shërbente 29-vjeçarit që u hodh nga dritarja e ‘Shefqet Ndroqit’

16:31 13/08/20201min129
Screenshot_5

Zbardhet dëshmia e infermieres, e cila i shërbente të riut 29-vjeçar me Covid-19, Xhino Koça, që u hodh mëngjesin e sotëm nga kati i tretë i Spitalit “Shefqet Ndroqi”.

Infermierja ka deklaruar ndër të tjera përpara grupit hetimor se nuk ka vënë re ndonjë shqetësim emocional te i riu, ndërkaq ka treguar se në momentin që ai është hedhur, ajo kishte lëvizur nga dhoma për të marrë një medikament dhe kur ishte kthyer kishte vënë re dritaren e hapur e më pas menjëherë ka lajmëruar kolegët e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto