Zbardhen detaje nga mbledhja e Ramës me drejtuesit e PS-së, ja kush e zëvendëson Vangjush Dakon

17:49 21/09/20201min99
Rama Cela

Kryeministri Rama mblodhi sot në selinë e PS, drejtuesit politikë të qarqeve.

Raportimi javor për problematikat në sektorin publik dhe organizimi i brendshëm i Partisë Socialiste, mësohet të jetë tema kryesore e diskutimeve të kësaj mbledhje.

Për herë të parë në mbledhje është Ardian Çela, koordinator për qarkun Durrës. Çela zëvendëson ish-kryebashkiakun e Durrësi, Vangjush Dakon në këtë post.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto