Zaimina zbulon detaje nga projekti i ri muzikor, dedikuar tërësisht vetes!

15:20 11/08/20202min198
Zaimina-Vasjari-InstaFitBio-1

Pas një pauze disa vjeçare, Zaimina ka vendosur t’i rikthehet muzikës. Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja, nëpërmjet postimeve në rrjete sociale.

Pak kohë pasi deklaroi se po punonte për këngën e re, Zaimina ka vendosur të zbulojë disa detaje të tjera. Kënga do të titullohet “Vetes” dhe pritet të publikohet së shpejti.

Klipi i saj tashmë është realizuar dhe është tipik veror, ku nuk mungojnë skenat ku Zaimina si gjithmonë duket super seksi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto