Zaimina Vasjari i rikthehet fuqishëm muzikës, gati bashkëpunimi i parë!

14:22 17/09/20202min126
zaimina-vasjari-696x443

Zaimina Vasjari vendosi t’i rikthehej muzikës pak kohë më parë, duke publikuar këngën e re “Vetes”.

 

Mirëpo, duket se këngëtarja tashmë është në vrullin e punës dhe ka menjëherë gati projektin e ri muzikor.

Këtë herë, bëhet fjalë për një bashkëpunim dhe personi i përzgjedhur prej Zaiminës, është Irkenc Hyka. Kënga titullohet “Trëndafili i bardhë” dhe tashmë po përfundon edhe klipi i saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto