Vlorë/ I moshuari gjendet i pajetë në banesë, ja çfarë zbuloi policia

18:23 26/08/20202min155
Vlora_Boulevard

Një 91-vjeçar nga Vlora është gjetur i pajetë në banesën e tij. Sipas informacioneve të policisë bëhet fjalë për shtetasin me iniciale S.P, i cili jetonte i vetëm. Po ashtu sipas policisë në trupin e viktimës janë konstatuar edhe dëmtime, për të cilat pritet ekspertiza mjeko-ligjore.

Njoftimi i policisë

Në mesditën e sotme, në lagjen “4 Heronjtë” Vlorë,  është gjetur i pajetë në banesën e tij shtetasi S. P., 91 vjeç,  i cili  jetonte vetëm në banesë.

Trupi i viktimës është transportuar për në morg për ekspertizë mjeko- ligjore për të përcaktuar shkakun e vdekjes dhe shkakun e dëmtimeve të konstatuara paraprakisht në trupin e viktimës.

Është ngritur një grup hetimor dhe nën drejtimin e Prokurorisë  po vijojnë hetimet e mëtejshme në lidhje me zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto