Vllaznia mposht Bylisin dhe merr kreun

16:51 05/12/20201min113
vllaznia-gol-1024x576-1-696x392

Vllaznia ka mposhtur Bylisin në “Loro Boriçi” me rezultatin 1-0 duke marrë vendin e parë në klasifikimin e përgjithshëm. Shkodranët kanë lënë pas Partizanin.

Skuadra kuqeblu e kërkoi me ngulm golin dhe në pjesën e parë portieri Qirko ishte shpëtimtar në një rast të Dungës, kurse në një moment tjetër traversa e shpëtoi. Fatet e ndeshjes u vendosën në minutën e 51-të në fillim të pjesës së dytë, kur Imami me kokë ndëshkoi ballshiotët dhe deri në fund rezultati nuk ndryshoi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto