Vjen njoftimi i rëndësishëm nga Presidenca, ja çfarë do ndodhë sot në orën 13:00

12:06 13/11/20201min92
Ilir-Meta-President-Deklarate

Mësohet se kreu i shtetit, Ilir Meta do të dalë sot para gazetarëve për të zhvilluar komunikimin e përjavshëm.

Takimi me reporterët do të nisë në orën 13:00, ku pritet të komentohen pikat më “të nxehta” të politikës së javës dhe ligji i kthyer nga Meta për “metrologjinë”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto