Vjen lajmi i mirë nga Blerina Gjylameti

17:43 02/11/20201min77
-800-0-5fa02d9db7fe4

Deputetja Blerina Gjylameti fiton betejën me Covid-19. Ajo shprehet se betejën me Covid-19 e ka fituar edhe i shoqi.

“E kam kaluar koronavirusin. Jam negativizuar prej disa ditësh. Edhe familjarët e mi kanë rezultuar negativë. Unë dhe foshnja jemi në gjendje të mirë shëndetësore”, është shprehur ajo për abcnews.al.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *