‘Vjedh’ vëmendjen e fansave partnerja seksi e Ronaldos/ VIDEO

16:01 04/12/20201min108
1598349189_885566_1598349363_noticia_normal_recorte1

Partnerja e një prej futbollistëve më të njohur në mbarë botën, Georgina Rodriguez di gjithmonë si të vjedhë vëmendjes me anë të rrjeteve sociale. E dashura e Cristiano Ronaldos pozon shpesh në mënyrë provokuese, duke vënë në pah linjat perfekte trupore.

Së fundmi vëmendjen e mori me anë të një videoje që publikoi në ‘Instagram’, ku tregoi dhe njëherë fizikun bombastik dhe format e kolme, të cilat tashmë karakterizojnë paraqitjen e saj.

Rodriguez ka veshur një kostum të ngushtë sportiv dhe demonstroi disa ushtrime, duke ‘dëshmuar’ mjaft mirë se është partnerja e një prej futbollistëve më të talentuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto