“Viti më i lumtur”, brenda festës së djalit të Ledion Liços dhe Sara Hoxhës

13:04 13/10/20203min112
download - 2020-10-13T130420.670

Roman, djali i dytë i Ledionit dhe Sarës ka festuar mbrëmjen e djeshme 1-vjetorin. Me një festë të personalizuar, ku detajet kryesore ishin kafshët dhe tullumbacet, Sara ka festuar bashkë me familjarët.

 

Nëpërmjet InstaStory ajo ka zbuluar momente nga festa, ku sigurisht nuk mungonte as Lori, tezja që llaston përherë vogëlushët e Sarës, London dhe Roman.

 

“Festuam vitin e parë të lindjes së Romkit. Ishte më i lumturi i të gjitha kohërave! Viti i kaluar ishte i mbushur plor me gëzim e aventura, teksa ambientoheshim në një familje me katër persona. Kurrë në 1 milion vjet s’do ta imagjinoja dot 1 vit më parë, sa shumë dashuri do të kisha për fëmijën tim të dytë! Të dua shumë arusho,” shkruan Sara në postimin e saj.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto