Vitet një ushtari azerbajxhanas në kufirin Azerbajxhan-Armeni

19:47 21/09/20201min113
ushtari

Në një deklaratë të bërë nga Ministria e Mbrojtjes së Azerbajxhanit, u raportua se ushtria armene shkeli armëpushimin në rajonin Tovuz në kufi dhe një ushtar u martirizua nga zjarri i hapur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto