Vildane Zeneli me poza atraktive

21:59 21/10/20202min126
Screenshot_13-8-780x439

Ajo është njëra nga modelet më të famshme shqiptare.

Fjala është për modelen Vildane Zeneli, e cila prej vitesh jeton dhe vepron në Amerikë.

Bukuroshja që njëherësh numëron ndjekës të shumtë në Instagram, ndan vazhdimisht postime të ndryshme.

Vildane Zeneli (Foto: Instagram)

Zeshkania këtë herë ka publikuar disa imazhe provokuese në bikini, në të cilat ka vënë në pah linjat e mahnitshme trupore.

Për këto fotografi, Zeneli u komplimentua mjaft shumë edhe nga fansat e miqtë e saj.

 

Vildanja në anën tjetër po vazhdon punën si modele dhe është mjaft e angazhuar dhe e kërkuar në treg.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto