Vijon ta kërcënojë vajzën që përdhunoi 12 vjeçe, agresori i ofroi lekë babait të vajzës

14:28 11/06/20213min88
pedofili-abuzon-seksualisht-me-6-vje-ccedil-aren-ja-ccedil-far-euml-i-b-euml-jn-euml-t-euml-af-euml-rmit-e-saj-video-18_hd-1200x630

Të tjera detaje tronditëse zbulohen nga abuzimi seksual i vajzës nga Berati, në moshë fare të vogël, 12 vjeçe. Tashmë 19 vjeçe, e reja rrëfeu gjithë historinë e saj të tmerrit, në emisionin “Me Zemër të Hapur” në News24.

Pas gjithë këtyre viteve me një barrë të rëndë mbi shpinë, reja vijon të kërcënohet ende nga agresorët, të cilët e kanë rrëmbyer në moshë shumë të vogël dhe e kanë abuzuar seksualisht.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto