Vijon replikën në distancë me kryeminsitrin Edi Rama/ Kreu i PD-së publikon një tjetër video

09:35 13/11/20201min77
Lulzim-Basha-maske

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, vijon replikën në distancë me kryeminsitrin Edi Rama, lidhur me situatën e rëndë të krijuar nga pandemia e koronavirusit.

Teksa publikon një video në ‘Facebook’, Basha thekson se “Rama e ka humbur kontrollin mbi pandeminë. Ai duhet të largohet!”

Sipas kryedemokratit, “Rama ka dështuar dhe nuk di më çfarë të bëjë, kjo katastrofë duhet të marrë fund”.

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto