Videoja skandaloze/Mësuesja në Shkodër kryen akte të turpshme me nxënësin në cepat e shkollës

18:46 30/09/20201min273
uuuu-1-696x393

Në një video që po bën xhiron e rrjeteve sociale shfaqet një nxënës që përgatitet të dalë nga një zonë e një shkolle bashkë me një mësuese.

Sipas videos, lihet të kuptohet se nxënësi dhe mësuesja kanë kryer akte të turpshme, për mos thënë, marrëdhënie seksuale.

Në video shihet gruaja, e cila supozohet se është mësuesja, ngre pantallonat dhe nis të rregullohet.

Edhe nxënësi, që në dukje është i mitur, fillon të sistemojë veshjet pas momenteve me mësuesen. Videoja është publikuar nga një faqe në rrjetet sociale me emrin “Antidroga”, dhe administratorët pretendojnë se videoja është xhiruar në qytetin e Shkodrës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto