(VIDEO+FOTO) Në tre vjetorin e djalit të saj, Ilva Tare ndan pamjet e veçanta familjare

13:31 28/09/20201min132
640-0-5c0f67929c4d5

Djali i vogël i Ilva Tares, Thomas Eduart, feston ditëlindjen sot dhe mbush tre vjeç. Gazetarja e ka mbajtur jetën familjare larg vëmendjes mediatike dhe punës, mirëpo në këtë ditë të veçantë nuk kanë munguar pamjet e ëmbla të të voglit të shtëpisë.

Tare ka publikuar në rrjetin social ‘Instagram’ foto të Melodisë dhe Thomasit teksa të janë pranë njëri tjetrit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto