VIDEO/ U arrestua me qese të zezë në kokë, ky është 48 vjeçari i kthyer në tmerrin e të moshuarve në Palasë

17:06 18/10/20201min98
arrestim-1

Dy persona kanë përfunduar në prangat e policisë së Vlorës pas grabitjeve të shumta në banesat e të moshuarve javët e fundit në fshatin Palasë të Himarës.

Njëri prej tyre, është 48 vjeçari Bledar Çunaj, i cili është denoncuar edhe për përdhunime, përveç grabitjeve të parave dhe celularëve të viktimave.

Madje, në disa raste ai ka grabitur edhe ullinj apo vaj ulliri, një zonë e njohur për prodhimin e këtij fruti. Midis vjedhjeve të tij, ishte edhe rakia. Ai u arrestua falë kamerave mbikëqyrëse të një prej banesave të vjedhura.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *