VIDEO/ Tifozët presin ta shikojnë te Milani, por sulmuesi i futet repit dhe publikon këngën e tij të parë

19:47 13/09/20201min108
leao1

Në miqësoret që Milani ka zhvilluar para fillimit të sezonit, ka rënë në sy një mungesë e sulmuesit portugez, Rafael Leao. Ky i fundit vuan një dëmtim, nga i cili nuk është rikuperuar akoma.

Megjithatë përveç rikuperimit nga dëmtimi, sulmuesi ka vendosur ta shfrytëzojë këtë kohë edhe për projekte të tjera. Portugezi së fundmi ka publikuar këngën e tij në versionin “rapp”.

Mesa duket përveç futbollit, sulmuesi i ri ka pasion edhe muzikën, teksa e ka nisur këtë rrugë dhe dëshiron t’i bëjë të dyja njëkohësisht. Shumë shpejt Leao pritet të bashkohet me Milanin, sapo të jetë rikuperuar plotësisht, për të nisur përgatitjet për sezonin e ri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto