VIDEO/ Rita Ora “harron” të veshë reçipetat

10:22 17/09/20202min123
rita-ora-1

Rita Ora, këngëtarja e njohur për hitet dhe pamjen e saj provokuese, edhe kësaj here ka marrë sërish vëmendjen e mediave.

Ajo ka provokuar me disa video në Instastory, ku shfaqet e veshur me një këmishë të bardhë por pa reçipeta. Këngëtarja është shquar gjithmonë për shpirtin e lirë, që nuk ngurron ta shprehë me anë të pozave që i “çmendin” të gjithë.

Kujtojmë se Rita ka qenë shumë e përfolur këto kohë për lidhjen e saj të re të dashurisë me Romain Gavras, me të cilin kaloi dhe pushimet verore në Ibiza dhe Korfuz.

Rita shfaqet duke kënduar këngët e “Little Mix”, për të cilat shprehet:

“ Unë i dua këto vajza. Ata gjithmonë më japin atë që dua dhe diçka më shumë ”

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *