VIDEO/ Po realizonte kamera të fshehtë, përfundon në pranga moderatori shqiptar

10:02 23/09/20201min231
Screenshot_3-32

Moderatori i njohur nga Kosova, Sadri Imeri ka rënë në prangat e policisë.

Moderatori i emisionit “Kojshia Show” tentoi t’i bënte një kamera të fshehtë policisë së Kosovës, por planet nuk shkuan siç i kishte menduar.

Mediat kosovare raportojnë se ai u arrestua pas veprimit të tij dhe tentoi t’i rezistonte policisë në momentin që po i vendosnin prangat.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto