VIDEO/ Përfshihet nga flakët hyrja e bashkisë së Kamzës

11:52 19/09/20202min71
egggge

Perfshihet nga flaket nje pjese e hyrjes se bashkise se Kamzes.

Lajmin e ka dhene ish-kryetari, Xhelal Mziu, teksa ka postuar ne faqnee vet ne Facebook, nje video nga momentet kur flaket kane pushtuar nje pjese te hyrjes.

Flakët kanë rënë pak më parë dhe pritet ndërhyrja e forcave zjarrfikëse për shuarjen e tyre, nderkohe qe nuk ka ende te dhena se cfare e ka shkaktuar zjarrin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto