VIDEO/ Njihuni me hajdutin shqiptar më frikacak.

07:18 02/09/20201min534
hajdut

Një rast qesharak ka ndodhur mbrëmjen e sotme në një market në Prishtinë.

Në një video të kapur nga kamerat e sigurisë të cilën e ka postuar faqja “Vrojtuesit e Lagjes – Prishtinë” shihet një person i armatosur që ka hyrë për të vjedhur në market.

Teksa hajduti drejton armën drejt punëtorit të marketit, një konsumator i kthehet dhe e ndjek.

Hajduti zhduket me shpejtësi i frikësuar.

Më poshtë pamjet:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto