VIDEO/ Momenti emocionues, shikoni çfarë bëjnë futbollistët e Kosovës te himni i Shqipërisë

18:51 11/11/20201min913
Kosova-gjesti-emocionues

Ka startuar në orën 16:00, vëllazërorja mes Shqipërisë dhe Kosovës, në kuadër të përgatitjeve për 2 sfidat zyrtare të Ligës së Kombeve, që do të zhvillohen në muajin nëntor.

Një moment emocionues u regjistrua teksa në sfond u vendos himni i Kombëtares shqiptare. Të gjithë futbollistët e Kosovës, vendosën dorën në zemër, duke e ndjerë njësoj si kuqezinjtë këtë himn.

bandicam 2020-11-11 15-58-36-390

Në fund nuk kanë munguar as duartrokitjet. Për më tepër shikoni pamjet.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *