VIDEO/Me të brendshme nga shtrati duke filmuar veten në pasqyrë, Françeska Jaçe shfrenon imagjinatën

15:44 08/10/20201min158
images (27)

Françeska Jaçe është një nga modelet më seksi dhe më të komentuara në mediat rozë. Ajo publikon shpesh në rrjete sociale fotografi nga jeta e saj e përditshme ku shfaqet tejet provokuese.

Së fundmi modelja ka shfrenuar imagjinatën e ndjekësve në ‘Instagram’ pasi ka publikuar një video me të brendshme nga dhoma e gjumit. Me një fizik ‘bombë’, ajo dukej në formë perfekte teksa ka filmuar veten në pasqyrë.

 

Jaçe është përfolur këtë periudhë për një lidhje dashurie me futbollistin 23 vjeçar Albi Doka por ajo i ka mohuar këto lajme duke thënë në një intervistë se është beqare.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto