(VIDEO) Kujtim Gjuzi rrezikon ‘të këpusë mish’ vetëm për të bërë gol me rraveshatë si Medin Zhega

13:44 14/09/20202min115
Screenshot_1-66-696x374

Deputeti i opozitës parlamentare, Kujtim Gjuzi njihet për deklaratat e tij të pazakonta në foltoren e Kuvendit, por jo vetëm.

Mirëpo, kësaj here ai ka dalë jashtë petkut të zyrtarit me kostum dhe ka zgjedhur të jetë më sportiv.

Gjuzi ka postuar një video në profilin e tij në rrjetet sociale ku shfaqet duke bërë një rroveshatë në ajër dhe pasi u ka shënuar njërit prej ‘portierëve’ ka festuar si i çmendur.

“Unë tani do them disa emra. Din Zhega, në respekt të një prej portierëve të Vllaznisë. Të shikonit rroveshatën e Din Zhegës dhe si e kopjonim atë kur ishim të rinj. Megjithatë unë do tentoj ta bëj“, tha Gjuzi në videon e publikuar.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto