(VIDEO) ‘Kujt nuk i hap rrugën ti?’ / Kërcet grushti mes shoferëve te ‘Plepat’ në Durrës

17:37 06/09/20201min50
Screenshot_3

Një video qarkullon në rrjetet sociale ku shihen dy të rinj teksa zihen me grushte me njëri-tjetrin në mes të rrugës.

Ngjarja ka ndodhur par pak minutash në një nga rrugët e zonës së njohur si “Plepat” në qytetin e Durrësit.

Shkak për sherrin është bërë një fjalë goje, pasi njëri nga të rinjtë nuk e la tjetrin të parakalonte.

Në video ata shihen që kanë ndaluar makinat dhe kanë filluar të përleshen mes tyre.

Kujdes kë parakaloni

Kujdes kë parakaloni

Gepostet von JOQ Albania am Sonntag, 6. September 2020

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto