(VIDEO) Krejtësisht ndryshe, Orinda Huta njofton rikthimin në ekran me pamjet mahnitëse nga qyteti i Gjirokastrës

10:25 04/09/20201min104
Orinda-Huta-696x412

Pak ditë më parë moderatorja shqiptare, Orinda Huta ndau disa pamje të veçanta nga qyteti i Gjirokastrës ku tregoi se ishte duku punuar lidhur me një projekt të ri. Të gjithë shprehën kuriozitetin e tyre ndërsa Huta ka treguar se pamjet nga qyteti i gurtë lidhen me xhirimet e promos së re për ‘Jo vetëm modë’.

Në të njëjtën kohë Orinda tregoi se këtë sezon do ta shohim sërish në ekranin e TV Klan në moderimin e emisionit që ka prej vitit 2018.

Moderatorja u shfaq plot stil  dhe me veshje të ndyshme, ndërkohë që na ofroi pamjet më të bukura të qytetit me vlera të mëdha historike.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto