VIDEO/ Ja vendi ku u ekzekutua biznesmeni dhe hoteli që kishte, atentatorët studiuan lëvizjet e tij, i zunë pritë… zbardhen dyshimet se për çfarë u vra Niko Goro

10:52 17/10/20202min224
-800-0-5f8aa7797d1b3

Zbardhen të reja detaje të reja nga vrasja e biznesmenit Niko Goro, që tronditi Himarën dhe mbarë vendin këtë mëngjes. Gazetari Enrik Mehmeti sjell pamje nga vendi ku është vrarë biznesmeni 51-vjeçar, si dhe pamjet e hotelit që ai kishte.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto