VIDEO/ Ibrahimovic i papërmbajtshëm në derbi, shënon 2 gola brenda 3 minutave

18:38 17/10/20201min112
auto_ibra1602951637

Interi dhe Milani po luajnë në “San Siro” sfidën e vlefshme për javën e katërt të Serie A.

Kuqezinjtë shënojnë dy herë radhazi në minutat 13 dhe 16, duke udhëhequr 2-0.

Ibrahimovic është protagonisti i derbit, duke shënuar dy gola në portën e Handanovic.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto