VIDEO-Halit Valteri flet pas sherrit me Gjiknurin: Më kërcënoi qen bir qeni, ju tregoj deputetët e blerë

12:35 05/10/20202min164
valteri-1

Deputeti Halit Valteri ka folur për mediat pas përplasjes verbale dhe incidentit me Damian Gjiknurin.

Valteri pretendon se është kërcënuar nga Gjiknuri përmes telefonit.

Njerëz si ky as më hyjnë gjëkundi në llogari, më kërcënuan, më tha mos u merrni me mua. Z. Gjiknuri është në bashkëpunim me bandat dhe opozitën jashtëparlamentare. Kam marrë kërcënime nga ky qen bir qeni. Nga kërcënimet se familja ime e kemi treguar me kohë si dimë të merremi me këta mbeturina që na bëjnë pis këpucët.”

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto