VIDEO-E tmerrshme/ Pedofili tërheq zvarrë dhe rrëmben 9-vjeçaren

09:58 09/10/20202min64
providence-abduction-1068x622

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur kur një burrë rrëmben një vogëlushe  9-vjeçare, pak sekonda pasi kjo e fundit zbriti nga autobus i shkollës.

Në video shihet momenti kur sapo vajza del nga autobusi i shkollës, 34 vjeçari Louis Martinez-Romero zbret me shpejtësi nga makina dhe e tërheq vogëlushen me forcë.

Nga deklaratat e bëra nga policia, vajza është shpëtuar dhe Romero është arrestuar.

Ky nuk është rasti i parë pasi mbi të rëndojnë edhe akuza të tjera për rrëmbim  dhe sulm seksual ndaj të miturve në SHBA.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto