VIDEO/ Çfarë po ndodh në Fier, qindra policë rrethojnë një banesë

23:08 19/09/20201min188
Policia-e-Fierit

Një person tenton të vrasë veten me kallashnikov në zonen e njohur si Zhupan në Fier.

Personi, i ri në moshë me inicialet E. M., ndodhet brenda një banese, sëbashku me disa persona të tjerë, familjarë të tij.

Ai mësohet se ka vendosur armen në fytit, në tentativë për te kryer vetëvrasje.

Mësohet se ka pasur një konflikt brenda familjes çfarë ka çuar drejt këtij veprimi.

Ende nuk dihet sa persona ndodhen me banesë.

Ne vendin e ngjarjes ndodhet dhe policia që po negocion me personin e armatosur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto