VIDEO/Biznesmeni i ndërtimit Andon Dhima: Si i shpëtova atentatit, 3 persona më ndoqën deri te hyrja, por më…

18:02 17/10/20201min185
biznesmeni-696x348

Biznesmeni i ndërtimit Andon Dhima pretendon se i ka shpëtuar një atentati nga tre persona, të cilët nuk arritën në kohë për ta qëlluar në pallatin ku ai banon në kryeqytet.

Në 15 tetor 2020 rreth orës 22:09 biznesmeni i drejtohet banesës së tij, ndërsa dy persona me kapele dhe njëri prej tyre shfaqet me armë në dorë janë futur në mjediset e brendshme por pa arritur t’i afrohen biznesmenit, ashtu siç duket edhe në video.

Vetë Dhima ka shpërndarë një video dhe pretendon se shpëtoi pasi hyri në ashensor pak sekonda se të shfaqeshin dy personat të cilët mbanin kapele dhe pistoletë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto