Vetëvritet vajza e miliarderit të njohur

12:57 14/08/20201min106
1-150-750x430-1-696x399

Vajza e miliarderit të njohur amerikan, bashkëpronar i një prej skuadrave të futbollit amerikan, New York Giant, Steve Tisch ka ndërruar jetë.

Mësohet se pak ditë më parë ajo tentoi vetëvrasjen dhe nuk ka mbijetuar.

Hilary Tisch ishte stiliste bizhuterish dhe gjithashtu kishte një organizatë jofitimprurëse me të cilën siguronte ndihmë mjekësore falas për njerëzit në nevojë. I ati tha se ajo vuante nga depresioni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto