Vetëm 4 vjeç, djali i Vesa Lumës e paska gjetur nusen!

15:27 17/09/20202min162
640-0-5d4b2e8eaeb97

Vesa Luma ka ndarë me ndjekësit një moment shumë të këndshëm me vogëlushin e saj Lianin. Edhe pse është vetëm 4 vjeç, Liani është mjaftushëm i rritur tashmë për të gjetur nuse dhe sigurisht mami Vesës i kanë nisur “sikletet” e para.

 

Ajo ka publikuar një video, ku tregon se Liani ka gjetur “nuse” dhe tashmë do e marrin nusen të jetojë me ta në Australi.

Ndërkohë që Vesa përshkruante këtë “risi” në jetën e vogëlushit, ai shfaqej tejet i buzëqeshur duke pohuar çdo gjë që shprehte këngëtarja. Videoja është pëlqyer shumë nga ndjekësit, të cilët e kanë publikuar edhe në faqet e fansave të Vesës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto