Vendi digjet,mohikani i fundit i surrelit krihet.

14:35 14/08/20201min116
teri

Vendi digjet,mohikani i fundit i surrelit krihet… Gushti asnjë në punë, në këtë kohë kur po vdesin 6 persona në ditë nga covid… kur po infektohen nga 150 persona në ditë… kur po vriten,grabiten çdo ditë,ku droga po lulëzon,paniku,terrori ne plazhe dhe korrupsioni vazhdon,kurse ky pret në Dhërmi ti vijë Tony Bler që të marrë racionin e rradhës… dhe pastaj na vjen në shtator për të na mbushur mendjen se punon shumë e digjet për popullin,ndërkohë që gjatë të gjithë kësaj kohe populli po digjet e ky po nxihet e krihet… Duhet të bashkohemi ti japim goditjen e fundit këtij prostitucioni që vazhdon të krihet kur populli digjet…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto