Varësia nga seksi, skandali i radhës i familjes mbretërore

12:12 23/09/20203min267
5f09c31f4dca686aa476d8d3-1

Rreth familjes mbretërore shkruhet shumë, por kohët e fundit duket se dita ditës po shtohen skandalet. Ditën e nesërme, pritet të publikohet libri “Seks, gënjeshtra dhe para të pista nga elita botërore”, i cili ka në fokus djalin e mbretëreshës Elizabeth, Andrew.

Mbretëresha Elizabeth dhe Princi Andrew

Mesa duket, princi Andrew është i varur nga seksi dhe për këtë gjë autori i librit ka marrë rrëfimet e me mbi 10 të dashurave të tij.

Autori i librit, Ian Halperin

“Shumica e grave e përshkruan Andreë si një zotëri perfekt. Një grua tjetër rrëfeu se ishte dashnor shumë i guximshëm, nuk kishte kufij në shtrat. Një nga ish të dashurat e Andreë tha se kishte varësi nga seksi. Në mbretëri nuk mori vëmendjen e duhur, kjo e bëri që të fuste në shtratin e tij gra të bukura,” shprehet autori i librit. Me siguri familja mbretërore nuk do të jetë aspak e kënaqur me publikimin e tij, i cili dëmton imazhin që pjestarët e familjes kanë krijuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto