Vanda Nara bënë atë që di të bëjë më mirë, poston foto “topless” dhe thyen rrjetin

23:34 10/11/20202min124
Vanda3

Vanda Nara e ka rritur ndjeshëm aktivitetin e postimeve në rrjetin social “Instagram” ditët e fundit, teksa fotot “hot” janë ato që kanë qënë në numër të konsiderueshëm.

Vanda Nara hot

 

Edhe pse nënë e 5 fëmijëve, bashkëshortja e Mauro Ikardit, nuk nguron t’i reklamojë format e saj bombastike. Vanda ka postuar pak minuta më parë një fotot toples teksa ka marrë plot 200 mijë pëlqime në më pak se 1 orë.

Wanda

33-vjeçarja duket në top-formë…Nuk është hera e parë që Vanda bëhet protagoniste në rrjetet sociale, me fotot se saj super të nxehta.

wanda2 vanda666 wanda26

Vanda3 vanda5 vANDA vanda4

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto