Vajza e legjendës argjentinase provokon në rrjetet sociale, mbulon pjesë intime me…

17:16 18/10/20202min96
SHARLOT

Sharlotë, vajza e ish-futbollistit argjentinas Klaudio Kanixha, është gjithnjë pjesë e kronikave rozë.

SHARLOT

 

Bukuroshja nuk resht së provokuari ndjekësit e saj të shumtë në rrjetet sociale. Së fundmi në një postim në “Instagram”, ajo ka menduar ta nxisë fantazinë e fansave, teksa ka publikuar një foto ku mbulon pjesët intime me anë të një çante.

GH

Fotoja ka marrë një mori me pëlqime dhe komplimente, ku nuk mungojnë as reagimet “pikante”.

HASA SHAR SHARLOT SHARLOT.JPG1 SHARLOTT SHARLOTTT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto