Vajza e Eli Farës publikon foto me të dashurin / Cili është komenti i këngëtares?

14:56 10/11/20205min79
-640-0-5c9b4606cb049

Vajza e këngëtares së famshme, Eli Farës është mjaft e komentuar në mediat rozë.

Marina Fara ka tërhequr gjithmonë vëmendjen me fizikun e saj joshës dhe format bombastike.

Gjithashtu, zeshkania seksi është përfolur mjaft edhe për jetën e saj private.

Përfundimi i fejesës së saj me biznesmenin Edi Ismaili, bëri bujë në media pak vite më parë.

Gjithashtu ajo u përfol për një lidhje me futbollistin e Tiranës, Albi Dokën, thashetheme që nuk i konfirmoi asnjëherë.

Dhe herë pas herë “ka ngacmuar” duke publikuar foto nga shtrati me një mashkull, identitetin e së cilit nuk e zbuloi asnjëherë.

Tani duket se Marina Fara ka gjetur sërish dashurinë. Ajo publikoi një foto krah të dashurit të saj në rrjetet sociale, duke na prezantuar kështu me mashkullin që i ka rrëmbyer zemrën.

“❤️❤️”- ishin emojit që vendosi ajo krahas fotos, ku pozoi me partnerin brenda në makinë, por nuk tregoi emrin e tij.

Ndërkaq, duket se nëna e saj është shumë e lumtur me zgjedhjen që e bija ka bërë.

Eli Fara komentoi në foto dy emoji të një fytyrë të buzëqeshur.

Ndërsa urimet për çiftin më të ri të showbizz kanë qenë të shumta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto