Vajza e artistit të njohur shqiptar mahnit të gjithë me performancën e saj, kalon ne finalen e “The Voice Kids”

11:06 05/09/20202min87
robert-aliaj-696x392

Nuk janë të paktë shqiptarët që po korrin sukses në të gjithë botën. Ndër shumë të tjerë, e fundit që po shkëlqen është vajza e artistit  Robert Aliaj, Gala.

Pas një rrugëtimi të gjatë dhe të vështirë në “ The Voice Kids” në Belgjikë, ajo arriti të kalojë në finalen e madhe. Këtë lajm e ka ndarë vetë Roberti në llogarinë e tij në “Instagram”, duke publikuar performancën e vajzës.

“Sapo ndodhi. Gala në finale. Ndiqeni performancën e saj të fundit dhe shumë falenderime për mbështetësit”- shkruan Roberti.

Po ashtu, nuk kanë munguar as urimet e artistëve shqiptarë për këtë arritje të vajzës së tij.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto