Urimi i Lori Hoxhës për shoqen e ngushtë, na bëri të gjithëve të dyshojmë në miqësitë tona!

15:16 11/08/20202min132
son-1

Një prej mikeshave më të mira të Lori Hoxhës, quhet Sonela Lamaj. Dy vajzat shkojnë kudo bashkë dhe kanë një raport mjaft të bukur. Sonela festoi datëlindjen pak ditë më parë dhe sigurisht që Lori do t’i bënte një dedikim në rrjete sociale.

Por me urimin e saj aq të bukur, na bëri të gjithëve të mendojmë nëse miqtë tanë të ngushtë do të thoshin të njejtat fjalë për ne.

“Kudo që shkon ti, shkoj unë. Ti ke një zemër që shkëlqen dhe unë nuk mund të të marr në asnjë vend pasi je gjëja më e nxehtë nën diell dhe të gjith të bien tek kēmbët. Do të të festoj gjithmonë dhe shpresoj që jeta të rezervojë vetëm gjëra speciale për ty. Të dua, faleminderit që je gjithmonë për mua. Të kam pērgjithmonë,” ka shkruajtur blogerja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto