U përfol për një lidhje me biznesmenin që u arrestua, Fjolla Morina zbulon partnerin e saj

12:11 15/10/20202min180
fjolla-1

Fjolla Morina vazhdon të qendrojë në arrest shtëpiak në Kukës. Pas arrestimit të bujshëm të këngëtares në doganë, ajo u përfol për një lidhje me biznesmenin Fisnik Syla i cili e shoqëronte.

 

Lajmet e shumta për armën që iu gjet këngëtares dhe lidhjes me biznesmenin e martuar, e irrituar tejmase Fjollën e cila reagoi edhe në rrjete sociale.

Së fundmi, ajo ka postuar një video krahë partnerit të saj, duke treguar kështu që aludimet rreth saj dhe Fisnik Sylës janë të rreme. Personi që shfaqet krahë Fjollës quhet Bardhyl Idrizi dhe krahas videos, këngëtarja ka shkruajtur: “Zemra ime, mbret.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *