U ndanë pasi e dhunoi fizikisht, Rihanna habit të gjithë me deklaratën për Chris Brown!

12:01 03/09/20202min130
85952638_rihannabrownafp-1

Rihanna dhe Chris Brown kanë qenë dikur një nga çiftet më të komentuar në Hollyëood. Mirëpo, marrëdhënia e dy këngëtarëve përfundoi shumë keq, pasi Chris dhunoi fizikisht Rihannën.

Fotot e këngëtares me shenja në fytyrë bënë xhiron e rrjetit dhe Chris u përball me një proces gjyqësor. Megjithatë, sot Rihanna thotë se marrëdhënia me Chris është rregulluar, madje se do e dojë gjithmonë atë.

 

Tashmë ata e kanë lënë të kaluarën pas krahëve dhe janë miq të mirë. “Ne kemi punuar për të qenë shokë sërish dhe jemi shokë shumë të ngushtë. Kemi ndërtuar sërish besim dhe kjo është e gjitha. Ne e duam njëri-tjetrin dhe besoj se kështu do jetë gjithmonë. Nuk ka asgjë të cilën përpiqemi ta ndryshojmë,” është shprehur Rihanna.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto