U kap me pistoletë në kufi, Fjolla Morina transportohet me urgjencë në spital. Detajet e para

18:11 19/09/20203min140
Fjolla-Morina-arma-ndalimi

Mediat kosovare raportojnë se këngëtarja Fjolla Morina pas arrestimit ditën e sotme dhe shoqërimit në ambientet e paraburgimit ka pasur një përkeqësim të gjendjes shëndetësore.

Ajo është transportuar me urgjencë në spitalin e Kukësit për marrjen e ndihmës së nevojshme mjekësore.

Kujtojmë së këngëtarja kosovare u ndalua në pikën kufitare të Morinës, pasi ne çantën që kishte në makinën që drejtonte vetë, iu gjet armë zjarri pistoletë dhe 23 fishekë.

Bashke me te jane ndaluar edhe dy personat qe ishin me te ne makine, nderkohe qe ne bagazh i eshte gjetur nje pistolete në dukje e dyshuar lodër cakmak.

fjolla morina3fjolla morina7FjollaMorina-780x439Fjolla-Morina-me-cica-gjoks-jashte

Fjolla Morina
Fjolla Morina

fjolla-morina-633x330fjolla morina

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto