U bë nënë 6 ditë më parë, Gigi Hadid na prezanton me vogëlushen e saj

10:21 30/09/20202min135
2020_01_14_84707_1578974432._large-1

Gigi Hadid dhe Zayn Malik janë bërë prindër për herë të parë prej gati një jave. Dyshja e njohur, mirëpritën në jetë vajzën e tyre, emrin e së cilës nuk e kanë zbuluar akoma.

 

Super modelja, e mbajti të fshehtë shtatzaninë gjatë muajve të parë, e “ndihmuar” disi edhe nga karantina ku nuk rrezikonte t’i bënin foto paparacët.

 

Së fundmi, ajo ka ndarë një video me ndjekësit, teksa mban në krahë vajzën e saj. Videoja është pëlqyer jashtmase dhe Gigi duket më e ëmbël dhe e lumtur se kurrë më parë. Tashmë, mbetet vetëm të zbulojë portretin e vogëlushes dhe sigurisht, emrin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto