Turqi/ I infektuari me Covid-19 nuk mundet ti rezistojë tundimit të lojrave të fatit, thyen karantinën

04:08 07/09/20201min152
zMtNaKyrQkCP5wSaMRIpdA

Një person i cili rezultoi pozitiv në testin e virusit korona në qytetin Zonguldak të Turqisë, thyen karantinën dhe shkon në  qëndrën e lojërave së fatit.

Ky shtetas u dënua me shumën e 3 mijë e 180 Lirave Turke.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto