Tuna dhe Patrisi, prindër për herë të dytë?

14:08 05/09/20202min118
tuna patris

Tuna është një këngëtare shumë e dashur për publikun  dhe ka rrëmbyer zemrat e të gjithëve që në fillimet e saj. Ajo prej vitesh është e martuar me Patrisin, vëllanë e Robert Berishës. Sipas mediave, çifti ka patur një marrëdhënie shumë të lëkundur, por gjithmonë kanë ditur të tregojnë se janë vërtetë shumë te lumtur dhe të dashuruar pranë njëri-tjetrit.

Së fundmi, ka rënë në sy barku i rrumbullakosur i Tunës dhe të gjithë fansat dyshojnë se mos çifti është në pritje të një fëmije të dytë. Tuna nuk ka konfirmuar asgjë, prandaj ende nuk dihet e vërteta

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto